חברת מאזני שקל מבשרת בימים אלו על שתי עסקאות עם חברות יפניות גדולות בעלות נוכחות בינלאומית בולטת.

האחת, עסקה עם חברת Atom Medical, עבורה מאזני שקל פיתחה מאזניים יעודיים לאינקובאטורים. החברה הנחשבת לאחת מהגדולות והמובילות בשוק האינקובאטורים בעולם, בחרה במאזני שקל בשל הנסיון הרב במערכות שקילה מתקדמות העומדות בתקני האיכות המחמירים ביותר הנדרשים בשוק הרפואי. יש לציין, כי מאזני שקל מייצרת מזה שלוש שנים גם את מאזני האינקובאטורים של חברת GE השולטת בשוק האינקובאטורים בעולם.

העסקה השניה עליה מדווחת מאזני שקל, נעשתה עם חברת הענק היפאנית Fujitsu עבורה פיתחה מאזני שקל מערכת שקילה חדשנית המותקנת בעמדות תשלום בשרות עצמי (SELF CHECK OUT) החודרות במהירות לרשתות שיווק רבות בארה"ב ולרבות ממדינות אירופה. יחידת השקילה שמאזני שקל פיתחה כוללת מתמרים ייחודיים שמהנדסי החברה פיתחו ליישום זה. מאזני שקל פיתחה את מערכת השקילה הראשונה למערכות ה-SELF CHECK OUT לפני כ-15 שנים ומאז היא מובילה את השוק העולמי בתחום זה, בשיתוף פעולה הדוק עם היצרנים הגדולים בעולם.

יצויין, שמאזני שקל שותפה גם בפיתוח עמדות תשלום, שרשת שופרסל פיתחה עבור שימוש בסניפיה.

 "היתרון היחסי שלנו הוא ידע, טכנולוגיה ומו"פ, והוא זה שמאפשר לחברה ישראלית קטנה יחסית כמו מאזני שקל, להיות מחוזרת על-ידי ענקי תעשייה בינלאומיים ולזכות בנוכחות בולטת ברחבי העולם" אומר מנכ"ל החברה, שי לביא. 

כל הזכויות שמורות לאיכות ומצוינות בניהול | ת"ד 6703, אורנית, 44813
הקמת האתר: סטודיו דקל